МЕНЮ


25 березень 2011 - 12:24

ЗАСЛУЖИЛИ


Кіровоград має пишатися досягненнями своїх творчих колективів, професійністю педагогів музичних шкіл, високою кваліфікацією бібліотекарів і спеціалістів музейної справи, наголосив Ігор Волков. У галузі культури є свої проблеми, і вони, безумовно, будуть вирішуватися за безпосередньої участі міської влади, запевнив секретар міської ради, у той же час ця тендітна сфера потребує не тільки матеріальних ресурсів, а й великої душі.

Ігор Волков щиро подякував усім працівникам культури за те, що вони вкладають в розвиток культури обласного центру свої душі, побажав їм міцного здоров’я, наснаги та нових творчих успіхів. Ігор Волков та Лариса Андреєва вручили також кращим спеціалістам галузі відзнаки від Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету, управління культури і туризму облдержадміністрації, гумані- тарного департаменту Кіровоградської міської ради.

Святкову атмосферу під час заходу створювали ансамбль стародавньої музики "Крок" музею культури імені Кароля Шимановського та ансамбль фольклорної музики "Дике поле".

Цього ж дня заступник міського голови – директор департаменту житлово-комунального господарства Віктор Андрєєв на нараді привітав із минулим професійним святом працівників житлово-комунальної сфери, побажав своїм колегам щастя та благополуччя, наснаги у праці, щоб місто завжди було чистим та охайним, із теплом, водою і працюючими ліфтами. Понад три тисячі чоловік трудиться у міському комунальному господарстві. Праця ця важка, але, навіть незважаючи на перманентну кризу, яка охопила галузь, люди справляються зі своїми обов’язками, за що їм честь та хвала. Віктор Андрєєв вручив найсумліннішим комунальникам грамоти облдержадміністрації та міської ради і її виконавчого комітету. Серед нагороджених були директор аварійно-диспетчерської служби Віктор Козлов, водій комунального підприємства з утримання шляхів Олександр Волошин, бухгалтер КРЕПу №3 Галина Зубенко, слюсар-сантехнік аварійно-диспетчерської служби Геннадій Колесников, озеленювач тресту зеленого господарства Зінаїда Могила, двірник КРЕПу №6 Тетяна Прядунова та інші.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.25852 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua