МЕНЮ


8 червень 2018 - 12:57

Заслужили!


Напередодні Дня журналіста у міській раді Кропивницького віншували працівників місцевих медіа з нагоди прийдешнього свята.
Міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов привітали журналістів з їхнім професійним святом, побажали їм нових творчих злетів, любові і вдячності глядачів, читачів і слухачів та вручили відзнаки міської ради та її виконавчого комітету. Вiдзнакою «За заслуги» II ступеня нагороджено ветерана кропивницької журналістики заслуженого журналiста України Юрiя Матiвоса.
Цьогоріч міська рада започаткувала міську журналістську премію імені Вiталiя Ципiна, яка сприятиме популяризації високих стандартів у журналістиці, буде потужним стимулом для майстрів пера писати більше і професійніше про рідне місто, його історію, економіку, культуру, популяризувати Кропивницький на теренах України і за її межами. Першим лауреатом міської премії імені Віталія Ципіна став кореспондент газети «21-й канал» Володимир Полiщук.
Подяки від міської ради та виконавчого комітету за особистий внесок у розвиток інформаційного простору Кропивницького, високий професіоналізм і сумлінну працю отримали журналiст iнформацiйного iнтернет-порталу «Перша електронна газета» Дмитро Васильєв, кореспондент вiсника мiської ради Кропивницького «Вечiрня газета» Юрiй Лiсниченко (на фото), якому того ж дня вручили Грамоту Верховної Ради України, та кореспондент ПАТ «Нацiональна суспiльна телерадiокомпанiя України» «Кiровоградська регiональна редакцiя» Iнна Примак.
Наш кор.8 червень 2018 - 20:40
Olegg (вст)

молодцыsty02

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41001 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua