МЕНЮ


4 травень 2015 - 17:48

Заснув біля міліції з револьвером у руці


За дуже цікавих обставин попався правоохоронцям цей кіровоградець на носінні зброї – він, тримаючи револьвер у руці, спав на тротуарі неподалік будинку облуправління МВС. Стражі правопорядку, розбудивши п’яного (на це вказував свіжий перегар), знайшли в його сумці ще одну заборонену штуковину – чималий тесак. А власник цього добра виявився колишнім працівником міліції…

Ця пригода трапилося наприкінці березня минулого року. А недавно в її обставинах розбирався Ленінський районний суд Кіровограда. Як пояснив підсудний, того березневого вечора він повертався з пікніка на березі Інгулу. Звісно ж, напідпитку. Шлях його проліг через Ковалівський парк. Там, за словами підсудного, його перестріли якісь хлопці, вони насміхалися над ним. "У одного з них я помітив револьвер, в іншого – ножа, – розказував підсудний. – Я дістав посвідчення пенсіонера органів внутрішніх справ і сказав, що зараз викличу міліцію. Хлопці потікали, кинувши зброю додолу. Я підібрав і револьвера, й ножа і пішов у напрямку облуправління МВС, щоб здати ці речі міліції. Не дійшовши до установи, я заснув..."

Суд не повірив у версію підсудного про те, що він ніс револьвера й ножа в міліцію (у випадку добровільної здачі зброї правоохоронним органам не настає кримінальної відповідальності за її носіння та зберігання). На думку суду, якби чоловік дійсно мав таке на меті, то він би заніс заборонені предмети в Ленінський райвідділ міліції, повз який проліг його шлях.

Визнавши екс-міліціонера винним, суд призначив йому покарання у вигляді чотирьох років ув’язнення. Та, згідно з цим же вироком, його фігурант опиниться в тюрмі, якщо вчинить новий злочин протягом дворічного випробування.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37605 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua