МЕНЮ


25 червень 2010 - 14:00

Застав у ліжку з колишньою


Це трапилося на початку лютого нинішнього року в будинку № 20 по вулиці Космонавта Попова. Там в одній з квартир декілька чоловіків і жінок зібралися на вечірку. Гостював там і Н. Заставши там свою колишню співмешканку, він намагався завести з нею розмову про їхні подальші стосунки. За столом конструктивної бесіди не вийшло. Нарешті учасники застілля, захмелівши, розбрелися по кімнатах, щоб поринути у царство Морфея. Розцінивши цю обставину як можливість душевно поговорити з колишньою коханкою, Н. зайшов у кімнату, яку вона вибрала для відпочинку. І застав її з одним із гостей у пікантних позах. Побачивши це неподобство, Н. дістав з кишені ножа і заходився ним бити суперника.

Господар квартири викликав "швидку" і міліцію. Потерпілого було доставлено в обласну лікарню, де він потім провів немало часу (поранення виявилися небезпечними для життя). А правоохоронцям довелося ловити Н., бо він, ледь не вбивши людину, одразу ж дременув.

Недавно кримінальну справу стосовно нього розглядав Кіровський районний суд. Потерпілий (він на той час уже прийшов у норму) не став висувати до свого кривдника яких-небудь претензій. Незважаючи на це, Н. призначили покарання у вигляді позбавлення волі аж на вісім років. При цьому врахували, що Н. раніше притягався до кримінальної відповідальності, й не раз.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3706 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua