МЕНЮ


20 грудень 2019 - 13:13

«Затишний двір»: прибудинкові території розвиватимуться комплексно


Із наступного року в Кропивницькому функціонуватиме ще одна галузева програма соціально-економічного розвитку міста. Депутатський корпус підтримав запит групи депутатів щодо розробки програми “Затишний двір”.

Ознайомив своїх колег і громадськість зі змістом запиту депутат від фракції “Наш Край” Олег Краснокутський.

– Протягом діяльності міської ради сьомого скликання ми з вами реалізували чимало великих цікавих проєктів, але, на жаль, ми не змогли забезпечити належним чином планомірну роботу з приведення до належного стану дворових територій, – зауважив Олег Краснокутський. – Люди чекають від нас, аби були забезпечені ремонтні роботи саме на внутрішньодворових територіях та капітальний ремонт не тільки магістральних доріг, а й міждворових проїздів.

Депутати від партії “Наш край” запропонували включити до програми заходи з благоустрою внутрішньодворових територій з обов’язковим облаштуванням проїздів та тротуарів, встановлення дитячих та спортивних майданчиків, забезпечення освітлення прибудинкових територій, встановлення урн та лавок біля під’їздів, обрізання та видалення аварійних дерев, висадження нових, встановлення альтанок, ремонту під’їздів із заміною вікон.

Міський голова Андрій Райкович також підтримав депутатський запит і зауважив на застереження ряду депутатів, які висловили сумнів у ефективності нововведення, що дана програма важлива з точки зору узгодження дій головного управління житлово-комунального господарства і не потребує значних додаткових видатків з міського бюджету, бо буде інтегрована з іншими програмами у сфері ЖКГ.

– Якщо говорити про фінансування програми, то мова йде, передусім, саме про проєктування, – наголосив секретар міської ради Андрій Табалов. – Я впевнений, що ви самі були свідками ситуації, коли у дворі ремонтується дорога чи встановлюється гойдалка, люди питають, чого роблять це, а не щось інше. А програма покликана комплексно спроєктувати затишне подвір’я від самого початку, а не робити часткові ремонти то там, то там.

Ініціативу розробити програму “Затишний двір” підтримали 22 депутати.
20 грудень 2019 - 13:40
Лідія (вст) (http://ukr.net)

Да.Затишний двір, а скільки років треба просити міську Раду,депутатів та інше? Хоч би хтось прийшов та побачив двір на вул.Героїв України 30 корпус 1. Це просто якийсь жах.Ями в зріст людини.Швидка приїзжає тільки на вугол.бо страшно оставити колеса у баюрах.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36869 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua