МЕНЮ


21 лютий 2014 - 14:52

Затриманий потерпілою


Лише два місяці провів на волі цей чоловік після виходу з Кіровоградської ВК №6 у серпні 2013 року. В жовтні він знову опинився за гратами як підозрюваний у грабунку. А недавно справу стосовно нього розглянув Ленінський районний суд.

Ось що розповів підсудний. Мовляв, як тільки звільнився з тюрми, почав шукати роботу, та через відсутність паспорта йому скрізь відмовляли. Але чоловіка не полишала надія працевлаштуватися, і одного жовтневого дня пообіді він, проходячи вулицею Гоголя, зацікавився вивіскою на одному з будинків: "РЕГІОНАЛЬНА СЛУЖБА ОХОРОНИ І РЕСТАВРАЦІЇ ПАМ’ЯТОК МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ". Якщо вірити підсудному, він вирішив зайти в цю установу, аби поцікавитися, чи не потрібен їм роботящий чоловік, щоправда, без паспорта. "Зайшов усередину, – розказував підсудний, – побачив відчинені двері якогось кабінету. Я – туди. Там – нікого. А на стільці – сумка та гаманець. Я взяв гаманець і – з кабінету. Тільки вийшов, як з іншого кабінету вийшла якась дама і запитала, що мені треба. Я – на вихід. Вона, уже виявивши відсутність гаманця, – за мною. І таки догнала. І з допомогою якогось мужика затримала мене…"

Ось що розповіла суду про те затримання потерпіла: "Вибігши на вулицю, злодій помітив маршрутку, що наближалася, і заходився махати водієві, щоб зупинився. Той загальмував, і злодій скочив у салон. А водій почекав і мене. У салоні маршрутки я з допомогою якогось чоловіка й затримала злочинця, відібрала гаманець, викликала міліцію".

Визнавши вину підсудного у грабунку доведеною, суд постановив ізолювати його від суспільства на рік.

Іван ВІТЬКО
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36847 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua