МЕНЮ


12 жовтень 2018 - 11:20

Завадівська школа може стати гімназією


Напередодні святкування Дня вчителя у Завадівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №12 побували секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов, заступник міського голови Наталія Дзюба та начальник управління освіти Лариса Костенко.
Це одна із найстаріших у місті шкіл, заснована ще у 1889 році як Завадівське народне училище, в якому було всього чотири класи. Сьогодні це загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, у якій навчаються 116 учнів. Лариса Костенко повідомила педагогам і учням, що зараз вирішується питання про перейменування навчального закладу на гімназію.
Андрій Табалов привітав завадівських освітян та директора школи Валентину Легку, яка, до речі, працює на цій посаді вже понад 30 років, з Днем учителя і від імені міського голови вручив цінний подарунок – наручний годинник та квіти.
– Я вперше відвідую школу із такими гарними давніми традиціями, які беруть свій початок ще з 19 століття, – зазначив Андрій Табалов. – Тому мудрість поколінь, закладена у цих стінах, має перерости у якість навчання. У вашій школі є дуже гарний символ – підкова щастя, тому удача має вас супроводжувати і в навчанні, і в житті. А міська влада зробить усе можливе, щоб створити вам комфортні умови для навчання.
Згодом гості оглянули приміщення школи, класи, зокрема перший, де реалізовується проект «Нова українська школа». Також побували у шкільній їдальні, капітально відремонтованій у минулому році за кошти міського бюджету. А ще проінспектували хід ремонту в спортивній залі, також профінансованого міською владою.
Тетяна ПЕТРИКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40356 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua