МЕНЮ


6 серпень 2012 - 13:52

Завдання по надходженню плати за землю виконано


З початку року до бюджету Кіровограда надійшло 288,9 мільйона гривень, що на 16,7 відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року. Власні та закріплені надходження становили 175,6 мільйона гривень. Про це повідомила під час понеділкової наради міського голови Олександра Саінсуса із керівниками структурних підрозділів виконавчих органів міської ради начальник управління фінансів Любов Бочкова.

За словами Любові Бочкової, бюджетоутворюючим податком залишається податок з доходів фізичних осіб. Нагадаємо, що через ряд об’єктивних причин з початку року завдання щодо надходжень від цього виду податку міський бюджет не виконувалося, однак у липні ситуація майже виправилася за рахунок надходжень від підприємств групи «Креатив». Уперше у липні виконано план надходжень від плати за землю. Як і у минулі місяці, 92,3 відсотка надходжень витрачаються на соціально-культурну сферу – освіту, охорону здоров’я, культуру, фізкультуру та спорт. Менше, ніж торік, отримала із загального фонду міського бюджету галузь житлово-комунального господарства, водночас більше виділено на неї із спеціального фонду. До слова, планові показники щодо наповнення бюджету розвитку за рахунок надходжень від єдиного податку теж виконано.

Олександр Саінсус наголосив на тому, що завдання міської влади – зберегти тенденцію щодо збільшення надходжень від плати за землю – для цього необхідно посилити роботу із боржниками, активізувати процес укладання договорів оренди землі. Також міський голова звернув увагу на те, необхідно вживати заходів і для поліпшення ситуації з надходженням податку з доходів фізичних осіб – Олександр Саінсус переконаний, що влада може впливати на неї, створюючи сприятливі умови для розвитку промисловості, малого та середнього бізнесу, працюючи над легалізацією робочих місць й таке інше.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39547 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua