МЕНЮ


13 вересень 2019 - 10:23

Завдяки благодійникам центру реабілітації бути!


Подякувати небайдужим підприємцям, які всіляко допомагали у створенні центру реабілітації дітей з ДЦП та бійців АТО, вирішили члени Кіровоградської обласної асамблеї інвалідів.

Вони скористались порадою міського голови Кропивницького Андрія Райковича й завітали на 16-у сесію міської ради. А перед її початком відзначили двох меценатів – Дмитра Кузнецова, який пожертвував для центру утеплювач та меблі, й Миколу Зеленька, який подарував автомобіль «Москвич» для перевезення людей на візках, та вручили їм інвестиційні сертифікати (на знімку). Імена благодійників буде внесено у «Золоті сторінки галереї меценатів» центру.

Як зазначив член ради громадських ініціатив голова обласної асамблеї інвалідів Олександр Боршуляк, ідея створення такого центру виникла ще 2002 року, але тривалий час справа не зрушувалася з місця. Навіть незважаючи на те, що ця організація – третя в світі, яка має унікальне обладнання шведського вченого Густава Цандера для реабілітації інвалідів. Не вдалося залучити фінансування ні з громадського бюджету, ні від Міністерства соціальної політики. А тим часом в області проживають 45 290 людей з інвалідністю, зокрема 1 520 пересуваються на візках. Тому й вирішили члени організації створити штаб центру, до якого увійшли активісти та люди з інвалідністю, і своїми силами завершити будівництво, а також залучити до реалізації ідеї небайдужих земляків.

– Щосуботи та щонеділі ми власноруч будуємо центр у селищі Новому на вулиці Туркенича, 7, – розповів Олександр Боршуляк. – Нашою проблемою перейнялися студенти будівельного коледжу, запропонувавши свою концепцію проєкту закладу, а колишній народний депутат України Станіслав Березкін пообіцяв надати 1,2 мільйона гривень на його фінансування. Андрій Райкович всіляко допомагає членам організації. Зокрема, щороку виділяє автобуси для перевезення дітей учасників АТО/ООС і дітей з вадами здоров’я на захід «Святий Миколаю, до нас завітай!». А секретар міської ради Андрій Табалов підтримує нашу наукову діяльність. За що цим посадовцям наша подяка. Не залишаються осторонь благодійності й деякі депутати міської ради, але через скромність вони не бажають афішувати свою діяльність. Сподіваємось, що коло наших благодійників розширюватиметься. А тим, хто вже зробив свій посильний внесок у шляхетну справу, – шана і вдячність.

Ольга ПЕТРЕНКО17 вересень 2019 - 17:31
Константин (вст)

sty02

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3629 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua