МЕНЮ


7 травень 2010 - 08:07

Завищували плату за навчання


Переплата могла б скласти від 790 до 1500 гривень, залежно від спеціальності. А ще ревізори виявили випадки заниження вартості навчання у договорах. Тож виходило, що при навчанні на одній спеціальності й навіть в одній групі студенти сплачували різну ціну за «граніт науки».
Адміністрація навчального закладу пояснила таку «гнучку» цінову політику… неуважністю. Завдяки ревізорам у закладі здійснено перерахунок, і кожен студент заплатить справедливу ціну, повідомляє прес-служба КРУ в Кіровоградській області. І нагадує, що, згідно із Законом України «Про вищу освіту», розмір плати за весь термін навчання підлягає опублікуванню у загальнодержавних друкованих ЗМІ і вищий навчальний заклад не повинен робити з цього таємницю. Тож абітурієнтам та їхнім батькам варто цікавитися справжньою вартістю навчання ще до того, як підписувати договір, радить прес-служба контрольно-ревізійного управління в Кіровоградській області.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38659 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua