МЕНЮ


1 лютий 2016 - 20:36

Захищав інших, та не вберігся сам


Війна на сході України з російськими агресорами та місцевими сепаратистами й далі править свій страшний ужинок: 20 січня під час оборони укріплення підрозділу в бойовому зіткненні з ворогом від кульового поранення загинув наш земляк сержант Валерій Бочарніков.

Народився він 10 грудня 1973 року на Житомирщині. Після навчання в середній школі відслужив строкову службу, від 1993-го по 1995 рік навчався в Кіровоградському вищому професійному училищі № 9, після чого майже 20 років прослужив в органах внутрішніх справ на посадах від рядового до начальницького складу. В зону АТО Валерій Бочарніков був мобілізований з Кіровограда в березні 2015 року, служив командиром третього відділення третього мотопіхотного взводу третьої мотопіхотної роти 13-го мотопіхотномго батальйону територі- альної оборони "Чернігів-1".

На траурній церемонії прощання з полеглим на Театральній площі 26 січня були присутні як його рідні, так і правоохоронці, з якими він служив, друзі та кіровоградці, що не були знайомими із Валерієм Бочарніковим, який з честю виконав свій військовий обов’язок. Колеги загиблого по міліцейській службі Юрій Мамалига та Валентин Дроздов розповіли, що він був щирим, відкритим, надзвичайно любив і цінував життя, був хорошим товаришем і бойовим другом, завжди готовим прийти на допомогу іншим.

В останню путь військовослужбовця разом з його бойовими побратимами, колегами по службі в міліції та іншими містянами провели й представники міської та обласної влади, зокрема міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Володимир Смірнов та перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко. Після траурної церемонії автомобіль із полеглим Валерієм Бочарніковим вирушив в Овруцький район Житомирської області, в якому мешкає його мати. Там його і поховають.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41176 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua