МЕНЮ


9 жовтень 2014 - 16:22

Захисникам України - від кіровоградських дітей


У ньому взяли участь творчі колективи закладів освіти Кіровограда (зокрема, зразкові хореографічні колективи «Анюта», «Надія», «Світанок», «Алегро», «Вікторія», «Дебют»), обласного центру дитячої та юнацької творчості й міських музичних шкіл.
Учасників відкриття нового концертного сезону обласної дитячої філармонії привітали із цією подією начальник міського управління освіти Ларина Костенко та заступник директора обласної філармонії із роботи з дітьми Ірина Полонська. У фойє філармонії було розміщено виставку виробів декоративно-ужиткового мистецтва та малюнків «Ми прагнемо миру на рідній землі», які створили учні кіровоградських загальноосвітніх навчальних закладів задля підтримки українських військовослужбовців, що нині відстоюють територіальну цілісність нашої Батьківщини.
Ці малюнки та вироби після концерту його організатори передали присутнім на ньому військовим 3-го полку спеціального призначення. А також передали 6080 гривень, зібрані під час концерту, для спецпризначенців Петра Гарасим’яка, Віктора Бердника, Олександра Трепака та Олександра Сидорова, які зараз перебувають на лікуванні у військовому шпиталі в Одесі.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40942 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua