МЕНЮ


12 грудень 2017 - 14:12

Захисникам – від вдячних кропивничан


У Мiжнародний день волонтера, п’ятого грудня, Кропивницький також долучився до благочинної справи. У волонтерській акції, що відбулася з ініціативи міської влади, взяли участь представники медичних установ міста, шкіл та дошкільних навчальних закладів, дитячо-юнацьких клубів та центрів, а також інші небайдужі громадяни, які пiдготували подарунки воїнам АТО на передову.
Об 11-й годині на площi перед мiською радою зiбрали понад дві сотні коробок iз продуктами, солодощами та подарунками, найцiннiшими з яких волонтери та воїни АТО вважають дитячi малюнки й побажання. Майже на кожнiй коробцi – пiдпис i невеличке послання українським захисникам. На окремих ящиках з гостинцями – адреси закладів, де збирали допомогу, привітання з Днем Збройних сил України та заклик: «Повертайтеся живими!»
Заступник мiського голови Олександр Мосiн повідомив, що ця допомога є частиною всеукраїнської акцiї, тож вирушить на Схiд України разом з подiбними передачами з усiєї країни (а шостого грудня, у День Збройних сил України, вантаж із листами, малюнками, смаколиками, теплими речами вже прибув на місце призначення).
– Це вже не вперше ми відправляємо нашим захисникам гуманітарну допомогу. І завжди в таких випадках є чимало охочих долучитися до акції, допомогти хлопцям на Сході хто чим може. Нашим військовим там дуже важлива моральна підтримка українців. Особливо вони радіють дитячим посланням на фронт. Саме листи школярів, малюнки дошкільнят додають моральних сил, множать їхню віру в перемогу, – зазначив Олександр Мосін. – Сьогодні кожен, хто відправляє допомогу бійцям у зону АТО, – волонтер. Усе наше місто, зокрема школи, дитячі садки, депутати, волонтери та всі інші охочі долучилися до збирання подарунків воїнам. Це продукти, одяг, солодощі та все, що допоможе хлопцям на передовій відчути підтримку й турботу тих, кого вони захищають…
За словами голови ГО «Серця матерів Кіровоградщини» Інни Колпак, бійцям, що протистоять агросорам, потрібні чай, кава, білизна, шкарпетки, а також технічні засоби. Волонтер повідомила, що вантаж поділять на дві частини: одну повезуть у бік Донецька та Луганська, а іншу – на Маріуполь. По підрозділах зібране розвозитимуть до 19 грудня.
Наш кор.
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37047 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua