МЕНЮ


26 грудень 2014 - 15:34

Заходи до дня визволення Кіровограда


День визволення Кіровограда відзначатиметься в обласному центрі традиційно – 8 січня. Цього дня кіровоградці та гості міста прийдуть на меморіальний комплекс “Фортечні вали”, щоб вшанувати воїнів – визволителів рідного міста.

Урочисте покладання квітів на меморіалі розпочнеться о 10.00. Відразу по закінченні урочистостей ветерани-визволителі візьмуть участь у відкритті народного музею визволення Кіровоградщини від німецько-фашистських загарбників. Новий музей із оновленими експозиціями працюватиме на четвертому поверсі Кіровоградської гімназії імені Тараса Шевченка.

Цього дня також квіти від кіровоградців ляжуть до всіх пам’ятників, пам’ятних знаків та меморіальних дощок, встановлених у місті на честь героїчних і трагічних років Великої Вітчизняної.

А напередодні, 6 січня, секретар міської ради Іван Марковський особисто відвідає всіх визволителів Кіровограда – їх залишилося лише семеро. Ветеранам буде вручено матеріальну допомогу від міської влади.

З нагоди відзначення 71-ї річниці визволення Кіровограда у всіх школах, закладах культури, фізичної культури і спорту відбудеться низка заходів.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41855 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua