МЕНЮ


22 листопад 2019 - 09:53

Захотіли і зробили


Біля будинку №6 на вулиці Соборній у Кропивницькому з’явився новий спортивний майданчик. Ініціатором його встановлення став Роман Кубальський. За власні кошти він виготовив спортивне знаряддя – бруси, турнік тощо і разом із небайдужими місцевими активістами 15 листопада встановив їх на прибудинковій території. Також посадили берізки навколо майданчика та облаштували прилеглу до нього територію.

– Раніше я багато займався спортом, зараз також веду активний спосіб життя, – розповідає Роман. – Проживаю неподалік, на вулиці Верхній Биківській, і мені завжди було прикро від того, що у нашому мікрорайоні немає жодного спортивного майданчика, де можна було б молоді позайматися фізичними вправами та з користю провести вільний час. Згодом я згуртував інших небайдужих людей, які також забажали долучитися до корисної справи. Коли спортивне знаряддя було виготовлено і привезено на подвір’я будинку, вийшли і взялися за роботу. Допомагали Анатолій Козіненко, Міхман Атаєв, Артем Малий та інші. Радує, що не залишились осторонь доброї справи і мешканці сусіднього будинку. Так, разом ми добре попрацювали, і приємно було бачити, як вже у наступні дні на спортивному майданчику займались дітлахи та молодь.

А у майбутньому небайдужі місцеві мешканці планують зайнятись облаштуванням у дворі цього та навколишніх будинків дитячих майданчиків. Зараз вони у досить занедбаному стані і потребують беручких до роботи рук. Треба завести пісок у пісочниці, відремонтувати гойдалки, благоустроїти території. Вже зараз охочих допомагати вистачає.

Роман переконаний, що нічого нарікати на те, як у нас все погано, а треба братися за справу і своїми руками облаштовувати простір навколо себе: наводити порядок, висаджувати дерева та розбивати клумби, робити все для того, щоб місто гарнішало з кожним роком, ставало комфортним для проживання. А такі добрі справи, як встановлення невеличкого спортивного майданчика, засвідчують, що у нас багато небайдужих та бажаючих попрацювати на загальне благо людей.

Ольга ПЕТРЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.46771 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua