МЕНЮ


4 липень 2002 - 12:58

ЗАЯВА Центру громадських зв'язків УМВС України в Кіровоградській Області


У зв'язку з цим ми вже вкотре заявляємо, що органи внутрішніх справ у своїй діяльності керуються Конституцією України, Законом України "Про міліцію", які чітко визначають основні завдання міліції - охорону громадського порядку та боротьбу зі злочинністю, - чим, власне, і займаються органи внутрішніх справ області.

Міліція ніколи не стане на чийсь бік, як би окремим політичним представникам не хотілося цього. Разом з тим правоохоронці зацікавлені, як і всі пересічні громадяни, у якнайшвидшому обранні мера міста Кіровограда, що дозволить вирішити нагальні проблеми життєдіяльності міста, в тому числі питання, пов'язані з покращанням охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю в обласному центрі. Ми дбаємо про інтереси перш за все простих громадян. Ці виборчі баталії вже тривалий час змушують задіювати значні сили правоохоронців на охорону громадського порядку, відволікаючи від важливої щоденної роботи, нагнітаючи нездорові пристрасті.

Вкотре зазначаємо, що УМВС в області і в подальшому буде жорстко реагувати на будь-які порушення Закону України "Про вибори до місцевих рад та міських, селищних, сільських голів", не допускаючи випадків втручання правоохоронців до передвиборчої агітації на користь окремих кандидатів. Винні будуть притягнені до суворої дисциплінарної відповідальності. Якщо хтось із громадян володіє чи володітиме такою інформацією, в УМВС діє телефон довіри 24-73-47. За цим телефоном ви можете передати будь-яке повідомлення з цього приводу, не називаючи свого прізвища. Окрім цього, в УМВС діє громадська приймальня, в роботі якої безпосередньо бере участь начальник УМВС України в області генерал-майор міліції Станіслав Нікітенко. Всі питання, які вас турбують, ви можете передати безпосередньо начальнику УМВС в області. Контактні телефони 24-73-47, 24-39-35.

Разом з тим ще раз наголошуємо: УМВС України в області, всі його підрозділи на місцях без винятку стоять поза політикою і не допустять втягнення правоохоронців у політичну боротьбу. Співробітники міліції працюють, дотримуючись чинного законодавства, виключно в інтересах громадян.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3749 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua