МЕНЮ


4 липень 2002 - 14:17

ЗАЯВА прокуратури Кіровоградської області


З огляду на ситуацію, що склалася навколо виборів кіровоградського міського голови, прес-група прокуратури Кіровоградської області уповноважена заявити, що згідно із Законом України "Про вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" контроль за його виконанням на відповідній території здійснює територіальна виборча комісія, а рішення, дії або бездіяльність виборчої комісії, окремих осіб, що входять до її складу, оскаржуються в судовому порядку.

Беручи до уваги викладене, прокуратура області не має правових підстав для надання оцінки діям та рішенням територіальної виборчої комісії, а тим більше рішенням суду.

Разом з тим, до органів прокуратури надійшли заяви від представника кандидата на посаду міського голови та депутатів міської ради про вчинення деякими членами територіальної виборчої комісії дій, які, на їхню думку, містять ознаки злочину.

За даними заявами прокуратурою області проведено до-слідчу перевірку, за результатами якої відмовлено в порушенні кримінальної справи на підставі п.2 ст.6 КПК України (за відсутністю складу злочину), про що повідомлено заявників.

Прокуратура області офіційно заявляє, що її співробітники діяли, діють і будуть діяти виключно в рамках своєї компетенції, визначеної чинним законодавством та категорично відхиляє намагання безпідставно покласти на неї відповідальність за хід та результати виборів міського голови міста Кіровограда.

Прес-група прокуратури областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37421 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua