МЕНЮ










11 лютий 2011 - 10:37

ЗАЗІХНУЛИ НА ГРОМАДСЬКЕ МАЙНО


Але не все так гладко відбувається тоді, коли люди вирішили спільно дбати про утримання у належному стані житлового фонду. До редакції "Вечірньої газети" звернулась завідуюча будинками, що розташовані на вулицях Робітничій, 2 та Преображенській, 107, Оксана Малина, яка повідомила, що якісь зловмисники звели нанівець всі намагання мешканців будинку, щоб підвальні приміщення були освітлені.

– Шостого лютого я робила обхід нашого будинку: чи все добре, немає якихось поломок, щоб вчасно відреагувати та не допустити аварійної ситуації, – розповіла Оксана Валентинівна. – Ми поставили перед собою мету зробити наші будинки найкращими у місті. Я постійно оглядаю підпорядковані будинки і цього разу помітила, що по периметру всього підвального приміщення не просто хтось викрутив електричні лампочки (20 штук), а навіть патрони для них та 10 вимикачів познімав. Тобто підвали відтепер у суцільній темряві.

Я низько вклоняюсь усім мешканцям будинку, які, не рахуючись з часом, вкладають власні кошти у загальну справу, дбають про належний технічний та санітарний стан багатоповерхівки. Але ж у кого рука піднялась так підло і по-варварськи звести нанівець усі загальні надбання? Три роки ми мали належне освітлення, всі були задоволені.

Я звернулась до начальника ЖЕКу №4 Сергія Бендика з цього приводу, звертатимусь і до правоохоронних органів із проханням знайти зловмисників, щоб потім нікому навіть на думку не спадало безкарно нівечити громадське майно.

Звичайно, мешканці будинку знайдуть можливість відновити освітлення. Благо, що вибрали надійних депутатів місцевих рад. Олександр Шамардін (депутат міської ради) та Павло Дроженко (депутат Ленінської районної у місті Кіровограді ради) всіляко допомагають своїм виборцям у всіх добрих починаннях. Думається, що й цього разу не відмовлять у допомозі та організації робіт. Головне, щоб громадська ініціатива через негативні випадки не занепала, а люди не втратили віру в те, що можуть самостійно ефективно господарювати.



Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 



pgt 0.37521 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua