МЕНЮ


3 вересень 2012 - 15:31

Збрехав про замінування - тепер відповість за законом


Виїздом слідчо-оперативної групи на місце пригоди дана інформація не знайшла свого підтвердження. При перевірці приміщень спеціалістами вибухотехнічного підрозділу НДЕКЦ УМВС України в Кіровоградській області вибухових пристроїв та речовин не виявлено.

За фактом надходження завідомо неправдивого повідомлення про замінування, яке могло загрожувати загибелі людей, за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 259 КК України Кіровським ВМ КМВ УМВС України в Кіровоградській області 07.04.12 порушено кримінальну справу. Хід розслідування даної справи перебував на постійному контролі прокуратури Кіровського району м. Кіровограда. В ході проведення розслідування встановлено особу, яка здійснила неправдиве повідомлення, нею виявився мешканець обласного центру.

На даний час проводиться досудове слідство, винній особі пред’явлено обвинувачення за скоєний злочин, передбачений ч. 1 с.259 КК за який відповідно до норм КК України передбачено покарання у вигляді штрафу від п’ятисот до тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років.

За результатами досудового слідства справа буде спрямована до суду, де особі буде винесено законне покарання, на яке вона заслуговує.

Прокурор Кіровського району м. Кіровограда радник юстиції А.КовальДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35847 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua