МЕНЮ


20 березень 2020 - 10:25

«Зброя особливого призначення»


Таку назву мала акція, яку презентував третій полк особливого призначення імені Святослава Хороброго, що відбулася у центрі Кропивницького 13 березня. Це – спільна акція із книгарнями «Є» та «Буки». До Дня добровольця тут розгорнули виставку військової техніки і зброї, а також продаж книг просто неба.

Одна локація розташувалась на вулиці Дворцовій, біля книгарні «Є», інша – на площі Героїв Майдану, біля книгарні «Буки». Тут можна було поспілкуватись із захисниками, дізнатись про службу в полку, роздивитись озброєння і придбати книги, щоб подарувати їх полковій бібліотеці. Люди також підписували книги, фіксуючи власні побажання воякам.

Схожа акція «Книга для ветерана» вже давно діє під егідою «Армії SOS Кропивницький». За вигідною ціною можна придбати книги, які були у використанні. Цього разу гроші збирають на вертикалізатор – апарат для реабілітації одного з бійців.

Наступного дня на площі Героїв Майдану небайдужі містяни поставили 204 свічки в пам‘ять про загиблих кропивничан. Саме стільки їх віддали життя у нинішній російсько-українській війні.

Світлана ОРЕЛДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38223 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua