МЕНЮ


21 сiчень 2011 - 15:06

ЗЦІЛЮВАЛИ ТІЛО Й ДУШУ


Вважається, що на Водохреща вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.

Цього дня церква здійснює велике освячення води на честь того, що Господь Ісус Христос, який не мав гріхів, своїм зануренням в Йордан освятив її води. Тому зранку в середу православні Кіровограда, як і решти світу, масово вирушили до храмів із пляшками та банками, іншою посудиною – за богоявленською святою водою, яку православні християни шанують як велику святиню і зберігають увесь рік, аж до наступного свята Водохреща. Її п’ють, окропляють нею оселі. Вважається, що хрещенська вода зцілює від хвороб і пристрастей.

До Хрещення існує благочестива традиція влаштовувати йордані – хрестоподібні ополонки під льодом річок, озер і ставків та освячувати їх. Багато віруючих у хрещенські дні купаються в освячених ополонках,хоча цей звичай церква не вважає обов’язковим. У Кіровограді бажаючих змити гріхи в Інгулі щороку все більшає. А цього року ще й погода порадувала нехолодною та невітряною погодою.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36978 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua