МЕНЮ


10 вересень 2020 - 17:27

Здорове харчування для жителів мегаполісу: скільки коштує, як почати


Питання правильного і здорового харчування не втрачає своєї актуальності. Культура приготування і вживання їжі стала гострою темою для людей самих різних поколінь. Вплив харчової промисловості на здоров'я людини виявився настільки величезним, що для багатьох перехід до споживання натуральної та здорової їжі став необхідністю.

Найбільше в правильному харчуванні потребують жителі великих міст, де ритм життя зашкалює і культура харчування суттєво відхиляється від норм здорового способу життя. Займатися приготуванням здорових і смачних страв можуть далеко не всі і головна проблема - дефіцит часу. Виходом із ситуації стане здорове харчування з доставкою, що дуже зручно і практично.

Міфи про правильне харчування

Якщо говорити про жителів такого великого міста як Київ, то можна виділити ряд суперечливих думок про правильне харчування і здоровий спосіб життя в цілому.

До основних міфів відносяться твердження:

  • Правильне харчування – це особлива дієта;

  • Здорова їжа коштує дорого;
  • Приготування їжі забирає багато часу;
  • Якісні фрукти і овочі в місті не дістати;
  • Обов'язковий підрахунок калорій.

Справедливості заради варто відзначити, що перераховані вище міфи, їх більшість, є істиною, але не в наших реаліях а в країнах Заходу і Європи, де дійсно органічні овочі та фрукти, м'ясо, молоко – товари, які коштують в рази дорожче банального фаст-фуду.

Підрахунок калорій - не вирок

Багато прихильників правильного харчування рахують калорії "на око" і заради інтересу, адже з часом здорова їжа формує певні звички і усталений раціон, потреба контролювати споживання мікроелементів і нутрієнтів відпадає сама собою.

В основі здорового раціону харчування знаходяться пісні сорти м'яса, нежирна риба, фрукти і овочі, злаки, які мають відносно невисоку калорійність, якщо порівнювати з бистроуглеводними продуктами і стравами.

Людям з нормальною вагою теж потрібна здорова їжа

Це незаперечний факт, адже струнке тіло – це ще не ознака здоров'я. Дуже велика кількість людей приходять до здорового харчування в пошуках способу позбутися проблем зі здоров'ям, а нормалізація ваги для них – це приємний бонус.

Правильне харчування – це не дієта

Важливо розуміти, що здорова їжа повинна стати стилем життя, адже це не дієта, не система харчування, від якої згодом можна відмовитися.

Якщо на початку перспектива назавжди відмовитися від шкідливих харчових звичок лякає, то з часом, коли помітні результат і поліпшення самопочуття, повернення до колишніх гастрономічним звичок багатьма людьми навіть не розглядається.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.43522 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua