МЕНЮ


4 травень 2015 - 19:37

Здорожчає проїзд у тролейбусах


Нові економічні реалії змушують кіровоградську міську владу та керівництво ТОВ “Єлисаветградська транспортна компанія” розглядати питання підвищення тарифу на проїзд в електротранспорті міста. На цьому акцентував увагу учасників публічних обговорень вартості проїзду в тролейбусах генеральний директор ТОВ “ЄТК” Валерій Гросул.

За його словами, вже зараз відбулось підвищення вартості електроенергії на 50 відсотків, а з 1 жовтня цього року передбачається зростання її ще на 25 відсотків. За розрахунками економістів транспортного підприємства, в таких умовах із розрахунку, що на лініях обласного центру працюватимуть 20 тролейбусів, новий тариф мав би складати 2,78 гривні за одну поїздку. Таким чином, мінімальний рівень вартості проїзду не може бути нижчим від двох гривень. Отже, керівництво “ЄТК” сподівається на прийняття відповідного рішення виконкомом міської ради.

Заступник міського голови Сергій Васильченко пояснив учасникам обговорень процедуру впровадження нового тарифу на проїзд в електротранспорті. Розрахунки вже перевірені управлінням економіки і направлені на експертизу в Антимонопольний комітет. Після отримання висновків АМК профільне управління розвитку транспорту та зв’язку підготує проект рішення виконкому, який має бути оприлюднений на офіційному сайті міської ради не пізніш як за 20 робочих днів до розгляду його членами виконавчого комітету.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38082 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua