МЕНЮ


29 квiтень 2011 - 13:59

Зелений туризм на Кіровоградщині набирає оберти


Cільський зелений туризм – це прекрасна можливість повернутися до природи, до землі, до свого коріння, суті і стати самим собою. Цю можливість дарує нам наша багата країна.

Даний вид відпочинку чудовий також тим, що тут немає тієї величезної кількості туристів, яку можна побачити на популярних курортах світу. Такого роду відпочинок особливо потрібний для жителів гамірних міст.

З початком літнього оздоровчого сезону 2011 року зелений туризм на Кіровоградщині активізувався з новою силою. На думку багатьох експертів, саме він є найперспективнішим. Відпочинок на природі, в селі завжди приваблював своєю доступністю і багатством вражень. Зараз на території області діє близько 50 “зелених садиб” (ознайомитися з їх повним переліком, контактною інформацією, послугами які вони надають, можна на сайті “Кіровоградщина туристична” у розділі “Зелений туризм”).

З метою розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, зокрема сільського “зеленого” туризму 1 травня 2011 року о 13-00 у селі Нововолодимирівка Аджамської сільської ради Кіровоградського району за сприяння управління культури і туризму відбудеться відкриття відпочинкового комплексу сільського зеленого туризму “На гачку”, де як в інтерєрі, оздобленні, кухні та інших видах послуг поєднуються традиційний український колорит та сучасні технології комфорту для відпочинку.

В програмі відкриття концерт народних колективів, атракціони-забави, свіжа смачна юшка, прогулянки човнами на озері та масові гуляння!

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ!!!

Гурба Дмитро, Ірина Грабажей – управління культури і туризму облдержадміністраціїДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42403 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua