МЕНЮ


4 травень 2018 - 12:10

“Земельна” сесія


Третє засідання дванадцятої сесії міської ради Кропивницького, що відбулося 26 квітня, було присвячено розгляду земельних питань.
Розпочалося воно хвилиною мовчання на вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
– У житті кожного народу є дати, які навіки закарбовуються в його історії. 26 квітня — день пам’яті, вшанування і подяки всім, хто врятував не тільки нашу країну, а й пів-Європи, – зазначив міський голова Андрій Райкович. – Ми ніколи не забудемо подвигу, який заради життя на землі здійснили ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Сьогодні ми вшановуємо цих героїв, їхні сім’ї і дякуємо їм за надзвичайно велику справу, яку вони зробили заради людства. Від імені виконавчого комітету, депутатів міськради та всієї громади міста хочу висловити щиру подяку ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС за неоцінений подвиг, за силу духу, героїзм і жертовність.
Перед депутатами виступив військовослужбовець Ігор Андрейченко, який на попередньому засіданні через брак голосів не зміг отримати земельну ділянку під садівництво. Він зазначив, що йому принизливо приходити до сесійної зали, щоб одержати земельну ділянку, на яку має законне першочергове право.
Андрій Райкович вибачився перед Ігорем Андрейченком за затримку термінів розгляду питання і повторно виніс проект рішення на сесію. Депутати одноголосно ухвалили рішення про право на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки учаснику АТО.
Ситуацію прокоментував секретар міської ради Андрій Табалов:
– Ми побачили яскравий приклад того, як депутати інколи недостатньо ретельно ознайомлюються із земельними питаннями. Вони ледь не в кожному проекті рішення, пов’язаному із землею, вбачають непрозорі комерційні оборудки. Такий підхід все частіше призводить до того, що питання учасників АТО, які захищають нашу країну, та підприємців, які сплачують податки до міського бюджету, залишаються поза увагою і не добирають при голосуванні кількох голосів.
Це засідання було плідним. Секретар міської ради відзначив, що земельні рішення прийнято переконливою більшістю голосів. Для обранців ця ситуація має стати сигналом, що треба ретельніше готуватись до «земельних» сесій. Тому щоразу за кілька днів до такої сесії Андрій Табалов ініціюватиме зустріч голови «земельної» комісії з головами депутатських фракцій, на якій обговорюватиметься кожне питання порядку денного.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3361 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua