МЕНЮ


12 вересень 2014 - 22:48

Землю учасникам АТО пропонуватимуть щотижня


Влада Кіровограда пропонуватиме учасникам АТО та їхнім родинам землю (для житлового будівництва, відповідно до ініціативи Держземагентства) по кілька ділянок щотижня, в міру їх виявлення.

Про це повідомив "Вечірці" секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський. За його словами, міська влада охоче відгукнулася на ініціативу Держземагентства забезпечити героїв нашого часу і їхніх рідних землею. Щоправда, вільних земель у Кіровограді залишилося небагато. Зараз виконавчі органи міської ради спільно з місцевим управлінням Держземагентства (яке, власне, й володіє інформацією про земельні ресурси міста) шукають незайняті ділянки. Про виявлені повідомлятимуть претендентів щотижня. За словами Івана Марковського, міська влада має повне порозуміння з трьома ініціативними групами, утвореними учасниками АТО з числа кіровоградців та їхніми рідними. Оскільки більшість із цих людей бажають отримати ділянки при північному виїзді з Кіровограда (недалеко від Лісопаркової), а ця земля перебуває в оренді, міська влада спробує вмовити орендаря звільнити її, у разі відмови ж – судитиметься з ним.

"Поки не задовольнимо заяви учасників АТО та їхніх рідних про надання їм ділянок, – сказав Іван Марковський, – на розгляд міської ради навіть не виноситимуться питання про надання іншим кіровоградцям згоди на розроблення проектів землеустрою щодо вільних ділянок. Але рада розглядатиме земельні питання, які раніше пройшли так зване перше читання (уже ухвалено рішення про розроблення проектів землеустрою, діло дійшло до виділення ділянок). Розглядатимуться й питання щодо виділення ділянок на прибудинкових територіях для гаражного будівництва. Та надаватиметься земля під гаражі тільки людям з вадами опорно-рухового апарату, на яких поширюється дія відповідного положення, затвердженого міськрадою".

До слова, Кіровоградська міська рада на 40-й сесії, яка відбулася днями, затвердила Комплексну програму підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їхніх сімей — мешканців Кіровограда.

Документом передбачено фінансову, соціальну, психологічну підтримку учасників АТО та членів їхніх родин, допомогу у вирішенні їхніх соціально-побутових проблем, надання матеріально-технічної допомоги підрозділам, які беруть участь в АТО, та вшанування пам’яті загиблих.

Ці заходи фінансуватимуться за рахунок міського бюджету та інших джерел. У бюджеті передбачено на це 3,142 860 мільйона гривень.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38599 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua