МЕНЮ


21 серпень 2012 - 15:43

Згідно з графіком


Теплові мережі Кіровограда готові до початку опалювального сезону на 80 відсотків, на обох теплопостачальних підприємствах у робочому стані – майже всі котельні. Таку інформацію озвучив на апаратній нараді міського голови Олександра Саінсуса начальник головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради Олександр Хачатурян, доповідаючи про стан готовності міського господарства до початку опалювального сезону.

Роботи виконуються згідно із графіком, у визначені терміни тепловики зможуть подати тепло, а соціальні заклади – його прийняти. Щодо стану житлового фонду, то уже завершено ремонт 28 із 38 запланованих покрівель багатоквартирних будинків, полагоджено 74 із 120 ліфтів. У п’яти будинках (на вулицях Героїв Сталінграда та Добровольського) буде реконструйовано внутрішньобудинкові електричні мережі, зараз ведуться проектні роботи. Капітально полагоджено асфальтове покриття на шести прибудинкових територіях.

За кошти міського бюджету та за рахунок субвенції із державного триває капітальний та поточний ремонт доріг, відновлення зовнішнього освітлення. Відремонтовано та встановлено нові турнікети (пішохідні огородження) по вулиці Микитенка, зараз тривають роботи на вулиці Героїв Сталінграда (між Волкова та Пацаєва, навпроти овочевого ринку). Завершено також ремонт тротуарної частини на вулицях Короленка та Великій Перспективній.

Міський голова Олександр Саінсус доручив профільному управлінню забезпечити виконання всіх робіт із ремонту дорожнього покриття та відновлення зовнішнього освітлення відповідно до графіків, а також акцентував увагу на тому, що слід заздалегідь підготувати до початку опалювального сезону спеціальну техніку.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40434 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua