МЕНЮ


8 березень 2018 - 09:58

Жінка – завжди весна


Теплими словами, квітами та цінними подарунками привітав міський голова Андрій Райкович у переддень Міжнародного жіночого дня 57 дружин загиблих, військовополонених та зниклих безвісти кращих синів України, які захищали в зоні АТО суверенітет і незалежність нашої держави, а також матерів-героїнь. Урочистості відбулись в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Л. Кропивницького.
– Хочу побажати вам, милі жінки, щастя, здоров’я, радості, життєвої енергії, щоб усі ваші мрії збувалися, – звернувся до присутніх Андрій Райкович. – Гарну назву має концерт для вас: “Жінка – завжди весна”. А весна – це нове життя, ніжні квіти, перше тепле сонце, усмішка дитини, затишок і спокій у родині. І які б чоловіки не були сильні, міцні, мужні, без жіночого тепла, без вашої підтримки, ніжного слова нам, сильній статі, доводиться важкувато. У Кропивницькому живуть справді красиві, талановиті, активні, дуже роботящі жінки. Ви виховуєте дітей, керуєте заводами, лікуєте, прибираєте місто, водите тролейбуси, воюєте на сході за свободу України, допомагаєте фронту, пишете картини, а головне – зберігаєте тепло рідного дому. Низький уклін вам за терпіння, за материнство, за хоробрість, за ніжність і щирість. Сьогодні і завжди наше місто пишається вами! У ці святкові дні наші прекрасні україночки отримують від чоловіків найщиріші вітання, але, на превеликий жаль, життя склалось так, що далеко не всі – від своїх чоловіків. Отже, дозвольте мені висловити вам глибоку шану і велику вдячність від імені усіх чоловіків і побажати, щоб ваше життя було наповнене не лише тривожними спогадами, а й оптимізмом та впевненістю у завтрашньому дні, а міська влада й надалі підтримуватиме вас!
За виховання дітей, розвиток їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей та з нагоди Міжнародного жіночого дня міський голова вручив почесні грамоти міської ради та виконавчого комітету першій матері-героїні у незалежній Україні Лідії Репетило, матерям – вихователькам дитячих будинків сімейного типу Анжелі Діордіці та Людмилі Кожановій А подяку міської ради та її виконавчого комітету міста Кропивницького оголошено матері шістьох дітей Вікторії Гуртовій та матері п’ятьох дітей Ніні Гусєвій.
Святковий настрій жінкам, створював міський професійний духовий оркестр та його солісти Олександр Безай та Анастасія Потоцька. Всі дружини загиблих, військовополонених та зниклих безвісті воїнів АТО отримали квіти та цінні подарунки.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35586 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua