МЕНЮ










8 березень 2018 - 09:52

Жіноче обличчя служби порятунку


Аліна Хрустальова більше п’яти років працює на посаді командира відділення – інструктора службового собаківництва відділення спеціальних пошуково-рятувальних робіт групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини АРЗ СП управління ДСНС України у Кіровоградській області.
Хоч після закінчення школи вона обрала зовсім іншу професію, пізніше зрозуміла, що навчати і тренувати службових собак їй більше до душі. Нині Аліна працює із німецькою вівчаркою Дереком. Чотирирічного красеня-рятувальника жінка взяла на виховання ще цуценям. Відтоді вони не розлучаються.
Аліна Хрустальова має сертифікат інструктора-методиста з навчання собак, виданий Центральним клубом власників німецьких вівчарок України. На підставі даних кінологічного клубу України, вона має статус інструкторки-дресирувальниці першої категорії.
Ще у 2014 році після проходження навчання у кінологічному центрі ДСНС України у Ромнах і Аліна, і її чотирилапий підопічний отримали посвідчення з відзнакою. Вони постійно удосконалюють свою майстерність під час навчань спеціалізованих служб цивільного захисту та різноманітних тренувань. Крім того, хвостатий рятувальник підвищує свій професійний вишкіл під час щоденних занять і тренувань. У листопаді 2017 року Аліна Хрустальова брала участь у науково-практичній конференції кінологічних підрозділів системи МВС України, яка проходила на базі навчально-тактичного полігону Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС.
Красуня і досвідчений фахівець, жінка добре знає усі психологічні тонкощі виховання німецьких вівчарок. Для того, щоб навчити їх, коли вони, наприклад, під час розбору завалів знайшли людину, просто підійти до неї і подати голос, не торкаючись при цьому її лапою чи зубами, потрібна дуже кропітка і тривала робота. Та в Аліни Хрустальової є свій підхід до таких учнів, тому їй завжди вдається досягати бажаних результатів.



Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 



pgt 0.33461 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua