МЕНЮ


11 лютий 2002 - 15:18

ЖИТЕЛІ СЕЛИЩА ГІРНИЧОГО КАНДИДАТОМ НА ПОСАДУ КІРОВОГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВИСУНУЛИ МИХАЙЛА ЦИМБАРЕВИЧА


Словом, уже вкотре Андрій Кролевець висувається гірничанами в депутатський корпус міста.

Відповідально підійшли мешканці мікрорайону і до висунення кандидатури на посаду міського голови. Питання до Михайла Цимбаревича були різні: починаючи від біографії і закінчуючи тими комунальними проблемами, які так дошкуляють нині всім.

Михайло Іванович розповів про власне бачення своєї діяльності на посаді міського голови, розповів про роботу міської влади за останній рік, коли йому довелось очолити міське господарство, розповів, як можна зекономити на використанні енергоносіїв, при цьому вирішивши питання водозабезпечення, стабілізацію тарифів на комунальні послуги, виведення з кризи пільгового авто- та електротранспорту.

Перед присутніми виступили начальник ГРЕ-37 Борис Маліванчук, депутат міської ради Олег Краснокутський, вчителі місцевої школи, працівники геологорозвідувальної експедиції та інші. Були запрошені голова територіальної міської виборчої комісії Наталія Алексєєва, представник територіальної виборчої комісії Михайло Маєвський, депутати міської ради Микола Цуканов, Дмитро Кравчук, Андрій Кролевець та інші представники громадськості.

Результатом зборів стало висунення кандидатом на посаду міського голови ниніш-нього першого заступника міського голови Михайла Цимбаревича, а також кандидатом у депутати міської ради від виборчого округу №1 Андрія Кролевця.

Оксана ВерстюкДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.43237 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua