МЕНЮ


15 березень 2013 - 12:39

Жителям обласного центру нагадали правила пожежної безпеки


15 березня рятувальники провели рейд у приватному житловому секторі мікрорайону Олексіївка у Кіровограді.

Мета заходу – навчання населення правилам пожежної безпеки у побуті. В основному спілкувалися з пенсіонерами та молодими мамами, яких неважко застати вдома. Жителям розповідали про заходи безпеки при користуванні електричними та газовими приладами. Нагадали, що найпоширенішою причиною виникнення пожеж залишається людська необережність з вогнем. Перш за все – це необачно кинуті недопалки, спалювання сміття, куріння в ліжку, використання свічок та гасових ламп. Навесні усі господарі починають прибирання своїх садиб та прилеглих територій, здебільшого спалюючи сміття, створюють ризик виникнення неконтрольованого горіння. Тож громадян закликали до ретельного виконання вимог пожежної безпеки.

Молодим матусям розповідали, до чого можуть призвести пустощі з вогнем малюків, та роздали листівки зі зверненням до батьків, у якому наголошується на необхідності виховувати у дітей навички безпечної поведінки і підкреслюється відповідальність батьків за життя та безпеку своїх дітей.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36237 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua