МЕНЮ


29 липень 2016 - 14:52

Житловий будинок – за кошти місцевого бюджету


У 2016 році видатки на будівництво у міському бюджеті Кропивницького на 10 відсотків більші, ніж у минулому. Всього на цю галузь виділено 27,6 мільйона гривень, третина коштів освоєна. Про це повідомив на апаратній нараді у понеділок начальник управління капітального будівництва міської ради Віктор Ксеніч.
Серед об’єктів, на яких уже виконано або тільки заплановано капітальні роботи, – 12 дитячих садків, 30 шкіл, 8 лікувальних закладів та 12 закладів культури й соціального захисту. Також у переліку – 11 житлово-комунальних об’єктів.
За півроку в обласному центрі капітально відремонтовано приміщення терапевтичного відділення №2 та дитячого інфекційного відділення центральної міської лікарні, кілька шкіл та дитячих садків. Завершено спорудження металевої огорожі на алеї Слави Рівненського кладовища.
Віктор Ксеніч звернув увагу на те, що у Кропивницькому вперше за останні роки передбачено будівництво за кошти міського бюджету дев’ятиповерхового 54-квартирного житлового будинку по вул. Генерала Жадова. Вже розроблено проектну документацію, якою передбачено й утеплення фасаду. За результатами відкритих торгів укладено договір генпідряду на будівництво будинку. Роботи розпочато.
За інформацією посадовця, одним із пріоритетних напрямків діяльності управління є виконання заходів енергозбереження та забезпечення економії енергоресурсів.
Зокрема, у зв’язку з відсутністю сталого опалення будівель проводяться роботи по перепідключенню теплових початкових класів ЗОШ №13, ІІ корпусу та школи "Мрія" до мереж діючої котельні ЗОШ №13. Це дозволить більш раціонально використовувати потужність діючої котельні та зекономити кошти міського бюджету.
У дитячому садку № 29 утеплюють фасад. Також уже виготовлена проектно-кошторисна документація на використання енергозберігаючих технологій на теплосанацію ЗОШ № 18.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37459 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua