МЕНЮ


13 грудень 2013 - 16:23

Життєво необхідні півмільйона


Зібрати 500 тисяч гривень для створення гемодіалізної зали в обласній лікарні – таку мету переслідують організатори благодійної акції "Разом – заради добра".

Ця ідея належить головному лікарю обласної лікарні депутату Кіровоградської міської ради Ларисі Андреєвій. Як повідомила вона недавно на прес-конференції, в обласному реєстрі хворих на ниркову недостатність, котрі потребують діалізної допомоги, значиться 142 людини. "Та насправді їх, я впевнена, набагато більше, – розповіла лікарка далі. – Я бачу цих хворих щодня. Без діалізної допомоги вони можуть померти. А у них – батьки, діти… Хвороба помолодшала. Дехто лікувався в "Охматдиті", та з досягненням повноліття перейшов до нас. Є у нас і породілля. Якби не обладнання, яке є в нашій лікарні, то…"

Нагадавши журналістам про велику матеріальну підтримку, яку надає останніми роками нашій обллікарні держава, в тому числі про 15 сучасних діалізних машин фірми "Фрезеніус", які тепер є в цьому закладі, Лариса Андреєва повідомила, що ці апарати розташовуються у реанімаційних залах лікарні, а не в окремому, спеціально пристосованому для цього приміщенні. Так, за словами керівниці обллікарні, якщо, не доведи Господи, у "реанімацію" потрапить одночасно велика кількість людей (наприклад, станеться масове отруєння харчами), то неминучі проблеми. "Приміщення, де можна розташувати діалізні машини і хворих, в нашій лікарні є", – сказала Лариса Андреєва. І звернулася до присутніх на прес-конференції журналістів, представників влади, громадськості, бізнесу: "Допоможіть нам облаштувати цю залу".

Голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко, який теж взяв участь у прес-конференції, сказав, що починання Лариси Андреєвої підтримала облорганізація Партії регіонів і висловив упевненість як в ефективності акції "Разом – заради добра", так і в тому, що зібрані кошти витратять з розумом – ремонт проведуть без зайвих витрат, а його результатами можна буде користуватися років з двадцять. А не облаштовано досі, за словами Андрія Ніколаєнка, це приміщення тому, що теперішня влада розв’язує чимало проблем в обласній лікарні, які накопичилися за багато років.

Як було повідомлено на тій же прес-конференції, акцію підтримали також облдержтелерадіокомпанія, РА "Антураж А", місцева філія "Приватбанку", ГО "Інформаційно-ресурсний центр", народний депутат України Станіслав Березкін (пообіцяв пожертвувати місячною зарплатою), швейне підприємство "Мрія" (забезпечить майбутню гемодіалізну залу постіллю) та інші люди й організації. Також представникам ЗМІ було надано реквізити благодійного фонду "Майбутнє медицини", на рахунок якого пропонується переказувати кошти для створення гемодіалізної зали: ЄДРПОУ 38758490; р/р 26009052911178 в ПАТ КБ "Приватбанк", Кіровоградська філія; МФО 323583; призначення платежу: "Гемодіалізна зала".

Віктор ІВАНЕНКО
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39892 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua