МЕНЮ


2 квiтень 2012 - 13:13

Життя й любов на крилах мрій


Цієї весни ансамбль відсвяткував свій 30-річний ювілей. На честь ювілею колектив підготував велику шоу-програму «На крилах мрій», яка пройшла 5 квітня у залі обласної філармонії. До програми увійшли найкращі найяскравіші номери ансамблю – «Весна», «Магія», «Ой летіли дикі гуси», «Осіннє листя» та ін., яким стоячи аплодували найбільші зали Європи, України, Росії й абсолютно нові композиції «Івана Купала», «Королі». Треба зазначити, що усі номери ансамблю «Росинка» не можливо умістити в одну концертну програму, тому найменші вихованці колективу продемонстрували свою майстерність у окремому концерті «Весна на планеті дитинства», що пройшов 13 березня у рамках роботи дитячої філармонії.

Почавши свій шлях від звичайного хореографічного гуртка ансамбль «Росинка» перетворився на великий потужний колектив, який налічує 300 танцівників і відомий майже у всіх куточках нашої планети. За 30 років керівники колективу Галина та Володимир Чайковські виховали й виростили яскраву плеяду творчих особистостей, які зараз продовжують справу своїх наставників, як в Україні, так і далеко закордоном. Зокрема троє випускників, які прийшли у «Росинку» ще у 5-річному віці, тепер викладають хореографію у рідному колективі – це Маргарита Пятова (Месюра), Ірина Розінко-Сокирко та Денис Чайковський. Також надійними помічниками для керівників ансамблю є акомпаніатори й концертмейстери колективу Валентина Загрійчук, Вадим Ярошенко та Світлана Уманенко. Вони професіонали не тільки у царині музики, а й відмінні педагоги.

Популярність колективу зростає з кожним днем. ЇЇ секрет у високій виконавській майстерності, яскравому таланті юних артистів та у наполегливій співпраці викладачів і вихованців ансамблю. Художня довершеність кожного танцю, багатство музичного супроводу створюють неповторні образи, які не залишають жодного байдужим. В активі ансамблю численні нагороди міжнародних, всеукраїнських конкурсів і фестивалів, 7 з яких – Гран-прі.

Танцювальний репертуар Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Росинка» великий та різноманітний. Його основу складають українські народні танці, фольклорні номери та композиції джаз-модерн. Головною відмінною рисою постановок ансамблю є те, що всі вони не схожі на звичайні танці – вони мають певну сюжетну лінію, свою неповторну історію про любов і дружбу, щастя й радість. Танцювальні композиції «Росинки» наводять на філософські роздуми про створення Землі, народження людини, дають змогу поєднатись із природою, насолодитись польотом птаха, постояти під теплим літнім дощем…

Завдяки бездоганним постановкам талановитих керівників-хореографів Чайковських й надзвичайно емоційному перевтіленню артистів у відповідні образи і характери на сцені танцювальні шедеври «Росинки» близькі, й зрозумілі не тільки українським глядачам, а й шанувальникам колективу в Угорщині, Польщі, Болгарії, Німеччині, Арабських Еміратах, Туреччині, Македонії, Росії, Франції, Чорногорії та Сербії, де колектив багаторазово побував із гастролями. Традиційними для ансамблю стали й літні поїздки до АРТЕКу. Вже більше десяти років «Росинка» є ведучім колективом, а Галина Чайковська – головним балетмейстером усіх грандіозних шоу-програм міжнародних та всеукраїнських фестивалів, конкурсів, які проходять у таборі.

Ми щиро вітаємо ансамбль «Росинка» з ювілеєм. Нехай крила мрій несуть його до здійснення найсміливіших задумів, планів і дають змогу досягати найвищих вершин хореографічного мистецтва.

Тетяна СтороженкоДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41997 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua