МЕНЮ


6 липень 2012 - 11:17

Життя зі спортом цікавіше!


– От уже й майже середина літа. У школярів – канікули. Та нинішні діти не надто товаришують з активними іграми на свіжому повітрі, – розповідає бібліотекар кіровоградської бібліотеки-філії № 19 Тетяна Дніпро. – Їхнє звичайне дозвілля – висиджування перед телевізором і комп’ютерні ігри, від яких – жодної користі для фізичного розвитку.

А тим часом на свіжому повітрі можна проводити час весело та з користю для здоров’я. Це довели бібліотекарі філії № 19 Кіровоградської МЦБС, організувавши для дітей мікрорайону Космонавтів бібліотечну спартакіаду "Найращий бігун, найкращий стрибун, найкращий гравець – усяк молодець!". Адже саме командні види спорту формують здатність працювати в колективі для досягнення результату й поважати суперника.

Діти взяли участь у спортивних веселих конкурсах та естафетах "Була б сила, діло буде", "Де сила, там і міць", "Раз – не гаразд, а другий раз краще", "Малі тілом, та веселі ділом". Змагаючись у спритності, силі, швидкості, грали у міні- футбол, хокей на траві, перетягували канат, розучили спортивні кричалки. Групи підтримки своїми феєричними виступами спонукали команди до кращих результатів. Учасники спартакіади змагалися весело і завзято, особливо добре їм вдавалися вправи з м’ячем. І хто знає, можливо, серед цих дітей ростуть майбутні Шевченки й Мілевські.

Після закінчення спартакіади в учасників і вболівальників викликали захоплення й задоволення смачні солодкі призи від постійного спонсора багатьох бібліотечних масових заходів – депутата міської ради Лариси Онул.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4085 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua