МЕНЮ


5 грудень 2015 - 22:37

Жива пам’ять про мільйони українців, закатованих голодом


28 листопада, у День пам’яті жертв Голодомору, траурною ходою, покладанням квітів і поминальним богослужінням у Кіровограді вшанували замучених голодом українців.

Урочистою ходою пройшли кіровоградці від Кафедрального собору до пам’ятного знака жертвам Голодомору на меморіальному комплексі “Фортечні вали”, тримаючи у руках символічні букети з квітів та колосків, свічки. Вони згадували та вшановували і своїх родичів, і чужих людей, які були замордовані в українських селах штучно створеним голодом. Немає виправдання злочинним діям тодішньої більшовицької влади, яка мстилася українському народу за прагнення до свободи й незалежності.

У ході та покладанні квітів разом із представниками обласної і міської влади, громадськості та простими кіровоградцями взяв участь міський голова Андрій Райкович.

О 16-й годині учасники ходи, разом з усією Україною вшанували пам’ять жертв Голодомору хвилиною мовчання.

Біля пам’ятного хреста жертвам Голодомору пройшла поминальна панахида. Її провів єпископ Кіровоградський і Голованівський УПЦ Київського патріархату отець Марк.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.43657 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua