МЕНЮ


20 вересень 2019 - 10:52

"Живописна палітра” братів Шаповалових


З нагоди 265-річчя заснування Кропивницького художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна підготував для мешканців та гостей міста подарунок – виставку «Живописна палітра Сергія та Анатолія Шаповалових».

Творчість рідних братів – заслуженого художника України Сергія Шаповалова та члена Національної спілки художників України Анатолія Шаповалова, випускників Київського державного художнього інституту (нині Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури), відома не лише на Кіровоградщині, адже вони є активними учасниками всеукраїнських та міжнародних виставок, а їх персональні експозиції презентувалися в Києві, Одесі, Миколаєві, Маріуполі, а також в Іспанії та Великобританії.

З вернісажем відомих митців привітав заступник міського голови Андрій Паливода, який подякував їм за плідну творчість, зазначивши, що їхні яскраві, сповнені оптимізму картини, знають не лише в Україні, а й далеко за її межами, що є своєрідною популяризацією нашого міста, і повідомив, що 21 вересня, в День міста, художникам під час урочистостей буде вручена відзнака міської ради «За заслуги» ІІ ступеню. Голова правління обласної організації НСХУ Андрій Хворост зауважив, що художники Шаповалови є тим локомотивом, який веде спілчан шляхом мистецтва, і саме на них рівняється творча молодь.

Тож запрошуємо шанувальників образотворчого мистецтва завітати до музею і ознайомитися зі справжнім живописом, адже на виставці представлено понад сорок творів художників, виконаних в різні роки. Це – колоритні пейзажі міста Сергія Шаповалова, осяяні любов’ю до неповторної архітектури його історичного центру, які насичені барвистою веселкою і вражають глядачів експресією виконання і невичерпним оптимізмом, та яскраві натюрмортні композиції Анатолія Шаповалова, в яких квіти дзвенять мажорною музикою і наповнюють позитивними емоціями.

Віта ЧЕРНОВАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.25359 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua