МЕНЮ


13 грудень 2013 - 10:40

Живуть мистецтвом


У Кіровограді визначили лауреатів мистецької премії імені Олександра Осмьоркіна

Імена переможців оголосили десятого грудня в художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна.

Обласну премію у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна, засновану Кіровоградською обласною радою, присуджують щороку восьмого грудня, у день народження художника, у трьох номінаціях: “Національна традиція”, “Новітні спрямування” й “Мистецтвознавство та історія мистецтв”.

Цьогорічними лауреатами премії стали: у номінації “Національна традиція” – В’ячеслав Попов, скульптор-медальєр, член Національної спілки художників України, член Міжнародної федерації медальєрів (FIDEM, Париж, Франція); у номінації “Новітні спрямування” – Ольга Пунгіна, графік, член Національної спілки художників України; у номінації “Мистецтвознавство та історія мистецтв” – Людмила Френчко, викладач-методист Кіровоградського музичного училища, у минулому – журналіст газети “Ведомости-плюс” (за серію публікацій у пресі та створення відеопроекту “Світ у чуттєвих образах (Минуле та сучасне образотворчого мистецтва Кіровоградщини)”.

Лауреатів привітав та вручив нагрудні знаки, почесні відзнаки "Золотий орел" та грошову винагороду голова обласної ради, голова журі Микола Ковальчук. Відзначив внесок цьогорічних лауреатів премії в розвиток культури і заступник міського голови Вадим Дрига. Музичні привітання для лауретів премії та всіх запрошених на церемонію її вручення прозвучали у виконанні учнів та викладачів музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37026 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua