МЕНЮ


12 квiтень 2013 - 18:50

Жодного дня без роботи не витримає


Перший заступник голови Кіровоградської міської ради організації ветеранів України Володимир Зуєв відзначив своє 70-річчя. З ювілеєм Володимира Савелійовича під час понеділкової наради з керівниками виконавчих органів міської ради привітав міський голова Олександр Саінсус й вручив імениннику пам’ятний адрес та подарунок.

Володимира Зуєва кіровоградці знають як людину, віддану своїй роботі, котра завжди тримає своє слово і зробить все, щоб допомогти тим, хто до нього звертається. У Володимира Савелійовича такий характер, що жодного дня він не може витримати без роботи, відзначив Олександр Саінсус.

Генерал-майор Володимир Зуєв у 1992 році вийшов у запас, переїхав до нашого міста й очолив автотранспортне підприємство обласної ради. Минуло десять років, і на автопідприємстві був наведений ідеальний порядок.

А Володимир Зуєв очолив управління праці і соціального захисту Ленінського району. За п’ять років роботи – відчутний результат: управління визнано одним з кращих в області. Із 2007 року Володимир Зуєв працює в міській організації ветеранів міста. Зв’язку з попередньою своєю роботою не втратив. Навпаки, навіть розширив, бо окрім ветеранів “свого”, Ленінського району, опікується й рештою. Щодня спілкується з ними по телефону, особисто приймає, вітає ювілярів, шукає волонтерів для допомоги одиноким і немічним...

Той, хто знає Володимира Савелійовича, переконаний: немає такої “цивільної” посади у місті, з якою б цей колишній військовослужбовець не впорався. Він працює з молоддю, займаючись оновленням експозицій музеїв у школах, виступає з лекціями в навчальних закладах, трудових колективах.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38942 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua