МЕНЮ


12 травень 2017 - 08:20
Жовто-блакитний поєднався із синьо-зірковим

Одинадцятого травня, коли Рада Європейського союзу затвердила законодавчу пропозицію про скасування короткострокових віз для громадян України, та напередодні Дня Європи в Україні на флагштоках біля ОДА члени обласного та олександрійського молодіжних парламентів підняли прапори України і Європейського союзу.
Прапори піднімали під гімни України і ЄС, які виконав народний художній колектив України оркестр духових інструментів «Зміна» обласного дитячо-юнацького центру. Кропивничан, переважно молодь, що зібралися на врочисту церемонію, із ще одним кроком до повноцінного повернення в родину європейських народів привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, перший заступник голови обласної ради Юрій Гугленко та міський голова Андрій Райкович. Про майбутній демократичний розвиток України говорили також і юні парламентарі.
Урочиста церемонія підняття прапорів України та ЄС завершилася маршем військового оркестру 3-го окремого полку спеціального призначення. У той же час, коли проходив урочистий захід на площі Героїв Майдану, прапор Європейського союзу підняли й на одному з флагштоків біля міської ради Кропивницького. Піднімали прапор ЄС члени молодіжної ради Кропивницького, а майорітиме він поряд зі стягами міста і України упродовж місяця.
До речі, церемонія підписання рішення про скасування короткострокових віз для громадян України президентом Європейського парламенту та представником головування у Раді ЄС відбудеться 17 травня, її має намір відвідати Президент України Петро Порошенко. Після цього підписаний регламент має бути опублікований в офіційному віснику ЄС. Безвізовий режим з ЄС для України набуде чинності через 20 днів після публікації – орієнтовно 11 червня.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.18597 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua