МЕНЮ


27 грудень 2013 - 17:17

Зима на подарунки щедра


Усі ми з нетерпінням чекаємо зимових свят. День святого Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреща несуть із собою веселощі та розваги, ігри, співи, танці. Особливо радіють діти на День святого Миколая, бо завжди отримують подарунки, солодощі.

Сподівання вихованців дитячого будинку "Барвінок" справдилися – з нагоди Дня святого Миколая цей заклад відвідав кіровоградський міський голова Олександр Саінсус і привітав діток та вихователів із наступаючими новорічними й різдвяними святами й подарував барвінчатам і вихованцям дитячого садочка, який відчинив двері на базі дитбудинку в нинішньому році, завжди бажані для них солодощі.

Малеча радо зустрічала гостей, які прибули до "Барвінка" разом із міським головою, – заступника міського голови Вадима Дригу та начальника управління освіти міської ради Ларису Костенко. Діти з гордістю показали їм свою прем’єрну виставу музичної казки про пригоди Оксани і Вакули.

Олександр Саінсус оглянув кімнати нещодавно відкритих тут груп дитячого садочка, поспілкувався з дітьми та їхніми вихователями.

– Сьогодні у “Барвінку” перебувають 33 вихованці віком від 6 до 18 років, – розповіла завідуюча закладом Ольга Гречишкіна. – А ще зовсім недавно тут мешкало близько 150 дітей. Зараз у державі взято курс на влаштування сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у сім’ї. Це – ключове завдання Президента України владі на місцях, і це зобов’язує органи влади працювати в інтересах дітей.

Також Олександр Саінсус відвідав дитячий будинок сімейного типу родини Дерв’янків, у якій виховуються восьмеро дітей. Очільник міста привітав їх з новорічними святами та вручив свідоцтво на право власності на земельну ділянку площею 0,1 гектара для будівництва майбутнього будинку дітям, які готові до самостійного життя. Так, у дочки Дерев’янків Світлани вже є своя родина, а їхній старший син Олексій живе й працює в Києві. Тож, відчуваючи відповідальність перед своїми дітьми, батьки-вихователі турбуються про будівництво для молодих родин власного житла.

– Ви перші, хто долучився до державної програми “Фундамент для дитини”, – наголосив Олександр Саінсус, звертаючись до Володимира та Алли Дерев’янків. – Бажаю, щоб ваше починання було успішним, а ваші дорослі діти отримали своє власне житло.

Увечері того ж дня на площі Кірова відбулося відкриття головної новорічної ялинки Кіровограда, яка засяяла у всій своїй красі вогнями гірлянд. З новорічними святами привітали усіх кіровоградців голова Кіровоградської ОДА Андрій Ніколаєнко та Олександр Саінсус. Святковий настрій на центарльній площі обласного центру створювали Дід Мороз зі Снігуронькою, “солодконоші” розносили подарунки – “миколайчики” а всі бажаючі мали змогу спробувати свої сили у різноманітних конкурсах та розвагах. Завершилося дійство дивовижно красивим, яскравим феєрверком.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37919 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua