МЕНЮ


class="cn_news_even">
29 квiтень 2016 - 19:46

Зими чекати не треба


Кіровоградський міський голова Андрій Райкович дав у понеділок на апаратній нараді працівникам головного управління ЖКГ міської ради доручення проінспектувати всі місця, де ремонтувалися інженерні мережі, щоб перевірити цілісність асфальтового покриття.

На жаль, далеко не всюди комунальники його відновлюють. Андрій Райкович навів і приклад такого місця - вулиця Полтавська, напроти маркету АТБ.

Міський голова також звернув увагу керівника головного управління ЖКГ на необхідність активізувати роботи з поточного ремонту міських доріг та нанесення дорожньої розмітки. У першу чергу це стосується місць біля закладів освіти та аварійно небезпечних ділянок проїжджих частин. Системну роботу треба проводити щодо ремонту люків, зауважив Андрій Райкович і попросив відновлювати їх не лише в центрі, а й у мікрорайонах міста, на прибудинкових територіях.

Слабко проводиться у Кіровограді також грейдерування доріг, затягуються тендерні процедури закупівлі нового грейдера.

- Терміново провести грейдерування віддалених вулиць і провулків, - наголосив Андрій Райкович. - Звертаюсь до КП "Кіровоград Універсал - 2005", погода дозволяє виконувати ці роботи. Не чекайте зими.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 Погода, Новости, загрузка...
pgt 0.37138 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua