МЕНЮ


11 лютий 2011 - 09:35

Злодій-верхолаз


У ніч на шосте березня минулого року він побував у квартирі на третьому поверсі другого корпусу будинку № 28 на вулиці Героїв Сталінграда і, поки господарі спали, виніс звідти чимало цінних речей – на шість тисяч гривень.

"Я й не думав, що злодії можуть забратися так високо, і тому не зачинив на ніч балконні двері", – сказав потерпілий, коли до нього прибули працівники міліції.

А кіровоградка Н. з тієї ж вулиці Героїв Сталінграда вважала, що дев’ятий поверх, на якому розташована її квартира, – уже напевне недосяжна для злодіїв вишина. 28 травня вона зрозуміла, що дуже помилялася. Повернувшись увечері додому, ця жінка виявила видавленою балконну шибку. З квартири зникли цінності загальною вартістю 1600 гривень. Потерпіла викликала міліцію. Правоохоронці пояснили Н., що зловмисник забрався в її житло через дах будинку і козирок балкону. Вони здогадувалися, що це – той самий "висотник", який обікрав згадуваного вище жителя квартири на третьому поверсі, але спіймати його виявилося не так просто.

Щоправда, удосвіта восьмого червня він ледь не попався у чужій квартирі на четвертому поверсі.

…Близько п’ятої ранку його застала у своїй вітальні господарка. Злодій саме нишпорив по кишенях куртки її батька. Намагаючись не видати себе, жінка про всяк випадок взяла в кухні ніж і пішла будити батька. Але непроханий гість її помітив. "Я сказала йому, щоб забирався, – розповідала потім ця жінка працівникам міліції. – Він завмер на місці і дивився на мене. А потім підійшов і без жодного слова заходився мене бити. Обороняючись, я ударила його ножем. У цей час підбіг батько і вступив у бійку зі злочинцем. Я вибігла з квартири і, спустившись на подвір’я, гукала "Допоможіть!". Та надворі нікого не було. Коли я повернулася в квартиру, батько сказав мені, що злодій утік через двері…"

Маючи опис злодія-верхолаза та відбитки пальців його рук, міліція у серпні впіймала його.

Недавно Кіровський районний суд вирішував його долю на найближчі роки. Врахувавши, що злочини скоєно під час випробувального строку, даного цьому чоловіку у квітні 2009-го, суддя постановив ізолювати його від суспільства на сім років і шість місяців.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3795 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua