МЕНЮ


class="cn_news_even">
10 травень 2016 - 17:12

Зловмисники продовжують знеструмлювати населені пункти Кіровоградщини


Для того, аби зупинити крадіжки трансформаторного мастила, які на території ряду районів Кіровоградщини набули ознак системної техногенної аварії, дирекцією з питань безпеки ПАТ "Кіровоградобленерго" та співробітника- ми ГУ Національної поліції в області вживаються заходи, спрямовані на виявлення причетних до даних злочинів осіб.

Правоохоронцями здійснюється патрулювання, відпрацьовуються місця можливого збуту краденого, перевіряються транспортні засоби тощо. Зі свого боку енергетиками запроваджено цілий комплекс спеціальних технічних заходів. Зокрема, встановлено системи GSM-сигналізації з виведенням їх на пульти охоронних служб та чергових частин відділів поліції, до трансформаторної оливи додаються спеціальні присадки, які не лише "вбивають" двигуни транспортних засобів в яких використовується крадене мастило, але й дозволяють ідентифікувати походження такого пального.

З початку року на території Добровеличківського, Вільшанського, Голованівського, Гайворонського, Новоархангельського та Ульяновського районів з вини зловмисників були виведені з експлуатації 24 трансформаторні підстанції. Зафіксовано 40 крадіжок трансформаторного мастила.

Зауважимо, що така ситуація в області складається не вперше. Непоодинокими є й випадки, коли викриті у протиправних діяннях зловмисники не лише сідали за грати, а й змушені були компенсувати завдані збитки. Нині на терміни від 3 до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено шестеро осіб, двоє любителів поживитися за чужий рахунок отримали по 3 роки ув’язнення й змушені були сплатити 60 тисяч гривень в рахунок завданих ними збитків.

Трансформатор, з якого злили мастило, просто згорає, а отже, "заробивши" сотні гривень, зловмисники завдають збитків на десятки тисяч. А як підрахувати збитки внаслідок непланового довготривалого знеструмлення лікарень, дитячих садків, шкіл, комунальних об’єктів, промислових та сільськогосподарських підприємств?

В ситуації, що склалася, без допомоги свідомих та законослухняних громадян не обійтися. У зв’язку із цим ГУ Національної поліції в Кіровоградській області та ПАТ "Кіровоградобленерго" вкотре звертаються до мешканців області з проханням повідомляти про підозрілих осіб, котрі здійснюють діяльність у безпосередній близькості від трансформаторних підстанцій. Автономер, марка, колір автомобіля, на якому приїхали дані особи, опис їхньої зовнішності, інша інформація про них – все це може суттєво посприяти затриманню зловмисників.

Телефони оперативного чергового дирекції з питань безпеки ПАТ "Кіровоградобленерго": (067) 520-40-79 (цілодобово), (050) 812-11-67, (0522) 35-82-31.

Телефон Національної поліції: 102.

Прес-служба ПАТ "Кіровоградобленерго"
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 Погода, Новости, загрузка...
pgt 0.42752 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua