МЕНЮ










28 сiчень 2005 - 15:56

ЗМІНИ В КОРИДОРАХ ВЛАДИ. СЕРГІЙ ГРІНЧЕНКО КОНСУЛЬТУВАТИМЕ ЛЕОНІДА КРАВЧУКА


Колишній перший заступник голови ОДА, який курирував економічний блок питань, тезисно зупинився на результатах, що досягла область у 2004 році. Вони, за його словами, непогані. За темпами зростання промислового виробництва (33,8 відсотка, порівняно з 2003 роком) Кіровоградщина посіла перше місце у державі. Підвищувалася заробітна плата. У грудні вона склала 546 гривень (у середньому за рік — 455 гривень). Зменшилася заборгованість по зарплаті — із 43 мільйонів гривень до 15 мільйонів. На жаль, її не вдалось ліквідувати повністю. Але цифри підтверджують, що значна робота була проведена.

— Я хотів би побажати новій владі, тим людям, які прийдуть на наше місце, — сказав Сергій Грінченко, — щоб вони працювали, принаймні, не гірше, ніж ми. А якщо у них виходитиме краще, від цього виграють усі.

Щодо подальших планів, то керівник обласних соціал-демократів (об'єднаних) повідомив, що буде займатись політичною діяльністю. До того ж він звіднедавна є помічником-консультантом народного депутата України Леоніда Кравчука. У лютому планується проведення позачергового з'їзду СДПУ(о), де партія, за словами Сергія Грінченка, чітко визначиться, яку політику вона проводитиме, в тому числі і стосовно нового Президента. Окремі промови однопартійців, які звучать — то їх особиста думка. Позиція партії буде вироблена на з'їзді.

Сергій Грінченко зазначив, що через рік (31 березня 2006 року) — вибори до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування, тому суспільство плавно переходить з однієї виборчої кампанії в іншу. За законом, вона має розпочатися 1 грудня, але розпочнеться, за прогнозами, значно раніше — у червні-липні.

Оцінюючи шанси СДПУ(о) щодо проходження в парламент, керівник об'єднаних соціал-демократів області зауважив, що якби вибори відбувалися зараз, то зробити це було б непросто. А через рік багато що зміниться. Стосовно того, чи не зашкодила іміджу партії підтримка Віктора Януковича, Сергій Грінченко відповів, що ні. "Ми не відхрещувались від свого кандидата, — підкреслив він. — Ішли з ним до кінця".



Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 



pgt 0.36537 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua