МЕНЮ


31 серпень 2012 - 11:16

Зміни в оформленні паспортів


Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області 1 серпня нинішнього року розпочало оформлення паспортів громадянина України, реєстрацію місця проживання фізичних осіб, а також виконання інших функцій, визначених законодавством України про громадянство та імміграцію. Дані функції передано від Міністерства внутрішніх справ до Державної міграційної служби, одночасно з внесенням ряду змін у законодавство України.

Відтак, спрощено процедуру оформлення паспортів громадянина України. Зокрема, змінено процедуру видачі паспорта – відтепер документи для оформлення паспорта громадянина України подаються безпосередньо до територіальних підрозділів управління ДМС в області, а не до житлових контор, як було раніше. Ця норма процес оформлення паспортів має прискорити.

Слід зазначити, що, відповідно до чинного законодавства, паспорт громадянина України оформлюється протягом одного місяця з моменту подання громадянином відповідної заяви до підрозділу УДМС в області.

Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні", який набрав чинності 05.08.2012, передбачено нововведення і в процедурі реєстрації місця проживання фізичних осіб. Громадяни України, а також іноземці чи особи без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання у територіальних підрозділах УДМС в області. Також батьки або інші законні представники повинні зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом місяця з дня державної реєстрації народження.

Реєстрація місця проживання особи здійснюється в день подання документів та може бути здійснена за заявою особи з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання.

Зняття з реєстрації місця проживання особи, яка досягла 14-річного віку, здійснюється у підрозділах УДМС в області за заявою особи або її законного представника. Також місце проживання особи може бути знято з реєстрації на підставі судового рішення про позбавлення права власності або права користування житлом, про виселення та визнання особи безвісно відсутньою, оголошення її померлою тощо.

Зняття з реєстрації також здійснюється в день звернення особи та за заявою може бути здійснено одночасно з реєстрацією нового місця проживання.
Зняття з реєстрації місця проживання дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб, стосовно яких встановлено опіку чи піклування, здійснюється за погодженням з органами опіки і піклування.

Оформити паспорт громадянина України, зареєструвати та зняти з реєстрації місце проживання мешканці Кіровоградщини можуть у районних підрозділах управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області за місцем проживання без будь-яких труднощів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41108 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua