МЕНЮ


17 серпень 2012 - 12:40

Зміни в Правилах дорожнього руху


1 серпня набрала сили постанова Кабінету Міністрів України, якою внесено зміни до Правил дорожнього руху (ПДР).

Відтепер додаткові обмеження дозволеної швидкості руху можуть вводитися тимчасово і постійно. При цьому разом із знаками обмеження швидкості руху "Обмеження максимальної швидкості" та/або "Зона обмеження максимальної швидкості" обов’язково додатково встановлюються відповідні дорожні знаки, що попереджають про характер небезпеки і/або наближення до відповідного об’єкта.

Якщо дорожні знаки обмеження швидкості руху "Обмеження максимальної швидкості" та/або "Зона обмеження максимальної швидкості" встановлені з порушенням визначених ПДР вимог щодо їх введення або з порушенням вимог національних стандартів чи залишені після усунення обставин, за яких вони були встановлені, водій не може бути притягнутий до відповідальності за перевищення встановлених обмежень швидкості руху.

Обмеження дозволеної швидкості руху вводяться тимчасово винятково в місцях виконання дорожніх робіт, у місцях проведення масових та спеціальних заходів, у випадках, пов’язаних зі стихійними (погодними) явищами.

Обмеження дозволеної швидкості руху вводяться постійно винятково на небезпечних ділянках доріг і вулиць (небезпечні повороти, ділянки з обмеженою видимістю, місця звуження дороги і т.п.), в місцях розміщення наземних нерегульованих пішохідних переходів, в місцях розташування стаціонарних постів ДАІ, на ділянках доріг (вулиць), прилеглих до території дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих оздоровчих таборів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36814 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua