МЕНЮ


8 червень 2012 - 11:23

Знайдуть прихисток в обласному центрі


Заклад створений для тимчасового проживання жінок на 7 – 9-у місяцях вагітності та для матерів з дітьми до 18-ти місяців, які опинились у складних життєвих обставинах. Одночасно у центрі можуть перебувати десять вагітних чи матерів з дітьми. На створення центру було витрачено більше 1,5 млн. грн. із державного та обласного бюджетів.

Перебуваючи в центрі, одинокі мами матимуть можливість отримувати всебічну допомогу: від надання безоплатних психологічних, правових і соціально-медичних послуг до забезпечення їх харчуванням та належними житлово-побутовими умовами. Крім того, у центрі створені умови для здобуття молодими мамами освіти, фаху й навичок самостійного життя з дитиною поза межами закладу. Тут працюють 10 спеціалістів, які надаватимуть жінкам висококваліфіковану соціальну, психологічну та медичну допомогу.

У центрі – затишні кімнати, у яких проживатимуть молоді мами з дітьми, сучасні душові, вбиральні, добре облаштована ігрова зала, їдальня, службові приміщення. Крім того, керівництво закладу потурбувалося про те, щоб забезпечити молодих мам з дітьми усім необхідним – від постільної білизни до столового посуду та іграшок.

Як зазначив голова облдержадміністрації Сергій Ларін, символічно, що центр відкрито у День захисту дітей. “Мабуть, немає нічого страшнішого, ніж опинитися без власної домівки, не мати даху над головою, – сказав він. – Тому дуже добре, що у цьому закладі, нехай тимчасово, але зможуть перебувати і вагітні жінки, і мами із дітками, які потребують притулку та підтримки”.

Велику вдячність Сергій Ларін висловив усім, хто долучився до реалізації цього проекту, зокрема представникам соціально відповідального бізнесу. Без їхньої активної участі було б досить складно створити в області подібний заклад. Серед них – Людмила Шубіна, Ірина Саєнко та Микола Литвин.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41914 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua