МЕНЮ


10 листопад 2017 - 08:57

Зняти блокаду допоміг міський голова


Третього листопада із самого ранку приватні підприємці, що працюють на ринку «Європейський» в Кропивницькому, перекрили рух транспорту по вулиці Великій Перспективній. Таким чином вони намагалися привернути увагу до своєї проблеми.
Кілька тижнів люди не могли знайти спільної мови із власниками ринку. Тож вирішили звернутись по допомогу до представників обласної та міської влади.
До мітингувальників вийшов міський голова Андрій Райкович і запросив до приміщення міської ради. Люди розповіли очільнику міста, що їх позбавили можливості заробляти.
– Власники ринку хочуть підняти орендну плату із 190 до 300 гривень. Для нас це дуже дорого, і ми відмовились укладати договір з такими сумами. А тепер нам заварили входи в торгові точки, – скаржаться люди. – Нам відрізали електроенергію, а вхідні ворота закрили на замок. Допоможіть нам.
Андрій Райкович звернув увагу учасників акції, що втручатись у трудові стосунки між приватними підприємцями, які мають робочі місця на ринку, і його власником, він не має права, проте спробує допомогти.
– Я постараюсь знайти шляхи вирішення цієї ситуації, – зауважив міський голова. – Найперше – ми допоможемо розблокувати входи до торговельних місць і поновити електропостачання. Ваше завдання – протягом двох тижнів налагодити стосунки з роботодавцем. Необхідно переглянути договори, і врегулювати це питання. Часу для цього, на мою думку, достатньо.
Одночасно Андрій Райкович доручив юридичному управлінню і управлінню земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища підготувати йому вичерпні матеріали про юридичний аспект конфлікту та рівень впливу міської влади на ситуацію, що склалася навколо «Європейського ринку».
Після спілкування з підприємцями міський голова виїхав на ринок «Європейський». Тут на нього вже чекали понад дві сотні власників торговельних наметів. Андрій Райкович переконався, що доступ до робочих місць таки заблоковано, тож телефоном провів перемовини з власниками «Європейського». За півгодини директор ринку Ігор Захаров зняв замки з воріт. А в суботу було відновлено і електропостачання. Міський голова переконав людей, що й надалі стежитиме за ситуацією, проте закликав їх не гаяти часу і сідати з власниками ринку за стіл переговорів, аби обговорити розмір плати за аренду і за результатами переговорів укласти нові договори.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.60252 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua