МЕНЮ


16 червень 2017 - 07:50
«Зорянці» – 95, КРЗ – 90

Дев’ятого червня працівники двох кропивницьких підприємств відзначили поважні дати: 95-річчя – швейної фабрика «Зорянка» і 90-річчя – державного підприємства «Кіровоградський ремонтний завод».
На обох виробництвах побував секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов, який привітав колективи зі святами, передав вітання від міського голови Андрія Райковича і вручив відзнаки міської ради.
На «Зорянці» почесну грамоту міської ради Кропивницького отримали контролер матеріалів, виробів та лекал підготовчо-розкрійного цеху Тетяна Тининика і старший інженер-технолог пошивного цеху № 4 Сергій Шахмін. Грамоту міської ради та виконавчого комітету – головний механік Ростислав Блажко та швачка пошивного цеху № 5 Ольга Бобейко. А подяки були оголошено модельєрові-конструктору експериментального цеху Наталі Навроцькій і швачці пошивного цеху № 1 Вікторії Остапенко.
Директор швейної фабрики Вiра Пустовiт показала Андрієві Табалову виробничі приміщення, музей підприємства, продукцію у фірмовому магазині. Як розповіла директор, «Зорянка» – одне із найсучасніших швейних підприємств України, яке спеціалізується на виробництві жіночого верхнього одягу. Шиють там і дещо з чоловічого. Досвідчений персонал і новітнє обладнання дають змогу фабриці працювати з давальницькою сировиною знаних фірм Betty Barklay Group із Німеччини та Lener Cordier із Франції. А віднедавна одяг власного виробництва «Зорянка» продає у фірмовому магазині фабрики, що знаходиться в будівлі фабрики.
Ремонтний завод, який багато хто з кропивничан пам’ятає як авіаремонтний, нині забезпечує потреби військово-повітряних сил держави, якісно ремонтуючи наземні засоби радіотехнічного забезпечення польотів військової авіації, лагодячи та обслуговуючи електросилове обладнання військового та загальнопромислового призначення (дизельні електростанції та бензинові електроагрегати). На відзначення його 90-річчя у будинку культури «Авіатор» зібралися нинішні й колишні працівники підприємства, а також гості, серед яких – Андрій Табалов, представник державного концерну «Укроборонпром» Сергій Глухенький, директори декількох заводів концерну, попередні керівники нашого підприємства.
Секретар міської ради відзначив особливу значимість ефективної діяльності підприємства в умовах ведення бойових дій українською армією, необхідності підтримання її боєздатності на високому технічному рівні. Він вручив почесну грамоту міської ради та виконавчого комітету Кропивницького трудовому колективові (її отримав директор заводу Валерій Ємельянов) та грошову винагороду найкращим працівникам заводу – В’ячеславові Джулаю, Геннадієві Дмитрієнку, Анатолієві Левченку, Наталії Малишко, Олексієві Солуянову і Юрієві Цуркану. Начальника сторожової охорони заводу Надію Навроцьку було нагороджено грамотою міської ради та виконавчого комітету міста Кропивницького.
Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.24308 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua